Sitemap (8.x-2.0) - en to nn translation catalogue (11 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Save configuration
nn: Lagre oppsett

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Message
nn: Melding

en: Weight
nn: Vekt

en: Settings
nn: Innstillingar

en: View
nn: Sjå på

en: Path
nn: Sti

en: Front page
nn: Framside

en: Syndicate
nn: Abonner på denne sida
