Sitemap Status (1.0.0-alpha1) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Daily
az: Gündəlik

en: Weekly
az: Həftəlik

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Location
az: Məkan

en: Details
az: Detallar

en: About
az: Haqqında

en: Path prefix
az: Yol prefiksi
