Sitemap Status (1.0.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Daily
cs: Denně

en: Weekly
cs: Týdně

en: Custom
cs: Vlastní

en: Location
cs: Místo

en: Details
cs: Detaily

en: About
cs: Popis

en: Path prefix
cs: Prefix cesty

en: Cron frequency
cs: Frekvence spouštění cronu

en: Trigger
cs: Spouštěč
