Sitemap Status (1.0.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Daily
eu: Egunero

en: Weekly
eu: Astero

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Location
eu: Kokalekua

en: Details
eu: Xehetasunak

en: About
eu: (r)i buruz

en: Path prefix
eu: Bidearen aurrizkia

en: Locations
eu: Kokapenak

en: Trigger
eu: Abiarazlea
