Sitemap Status (1.0.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Daily
sl: Dnevno

en: Weekly
sl: Tedensko

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Location
sl: Mesto

en: Details
sl: Podrobnosti

en: About
sl: O modulu

en: Path prefix
sl: Predpona poti
