Sitemap Status (1.0.0-alpha2) - en to jv translation catalogue (11 entries)

en: Daily
jv: Saben dina

en: Weekly
jv: Saben minggu

en: Unknown
jv: Ora dikenal

en: Continue
jv: Lanjutna

en: Created
jv: Digawé

en: Custom
jv: Kostum

en: Location
jv: Lokasi

en: Details
jv: Lengkapé

en: About
jv: Ngenani

en: Path prefix
jv: Awalan path

en: Trigger
jv: Pemicu
