Sitemap Status (1.0.0-alpha2) - en to lv translation catalogue (14 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Daily
lv: Ik dienu

en: Weekly
lv: Reizi nedēļā

en: Unknown
lv: Nezināms

en: Continue
lv: Turpināt

en: Created
lv: Izveidots

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Location
lv: Atrašanās vieta

en: Details
lv: Sīkāka informācija

en: Unauthorized
lv: Neautorizēts

en: Conflict
lv: Konflikts

en: About
lv: Par

en: Path prefix
lv: Ceļa prefikss

en: Trigger
lv: Trigeris
