Sitemap Status (1.0.0-alpha2) - en to te translation catalogue (10 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Daily
te: రోజు వారీ

en: Weekly
te: వారం వారీ

en: Unknown
te: తెలియని

en: Continue
te: కొనసాగించు

en: Created
te: సృష్టితం

en: Location
te: ప్రాంతం

en: OK
te: సరే

en: Details
te: వివరాలు

en: About
te: గురించి
