Sitemap Status (1.0.0-alpha3) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Daily
af: Daagliks

en: Weekly
af: Weekliks

en: Unknown
af: Onbekend

en: Continue
af: Gaan voort

en: Created
af: Geskep

en: Location
af: Ligging

en: Path prefix
af: Pad-voorvoegsel

en: Trigger
af: Sneller
