Sitemap Status (1.0.0-alpha3) - en to ar translation catalogue (16 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Daily
ar: يوميًا

en: Weekly
ar: أسبوعيًا

en: Unknown
ar: غير معروف

en: Continue
ar: متابعة

en: Created
ar: الإنشاء

en: Custom
ar: مخصص

en: Location
ar: الموضع

en: OK
ar: موافق

en: Details
ar: التفاصيل

en: Cache
ar: ذاكرة التخزين المؤقت

en: Unauthorized
ar: غير مصرح به

en: About
ar: حول

en: Path prefix
ar: سابقة المسار

en: Trigger
ar: المُطلِق

en: Elements
ar: العناصر
