Sitemap Status (1.0.0-alpha3) - en to ca translation catalogue (17 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Daily
ca: Diàriament

en: Weekly
ca: Setmanalment

en: Unknown
ca: Desconegut

en: Continue
ca: Continua

en: Created
ca: Creat

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Location
ca: Localització

en: Details
ca: Detalls

en: Cache
ca: Memòria cau

en: Unauthorized
ca: No autoritzat

en: Forbidden
ca: No es permet

en: Internal Server Error
ca: Error intern del servidor

en: About
ca: Detalls

en: Path prefix
ca: Prefix del camí

en: Locations
ca: Ubicacions

en: Trigger
ca: Activador
