Sitemap Status (1.0.0-alpha3) - en to id translation catalogue (15 entries)

en: Daily
id: Harian

en: Weekly
id: Mingguan

en: Unknown
id: Tak dikenal

en: Continue
id: Lanjutkan

en: Created
id: Dibuat

en: Custom
id: Tersuai

en: Location
id: Lokasi

en: Details
id: Rincian

en: Cache
id: Tembolokan

en: Unauthorized
id: Tak dikenal

en: Conflict
id: Konflik

en: Internal Server Error
id: Kesalahan server dari dalam

en: About
id: Tentang

en: Path prefix
id: Awalan path

en: Trigger
id: Pemicu
