Sitemap Status (1.0.0-alpha3) - en to it translation catalogue (16 entries)

en: Status
it: Stato

en: Daily
it: Giornalmente

en: Weekly
it: Settimanalmente

en: Unknown
it: Sconosciuto

en: Continue
it: Continua

en: Created
it: Creato

en: Custom
it: Personalizzato

en: Location
it: Posizione

en: Details
it: Dettagli

en: Accepted
it: Accettati

en: Unauthorized
it: Non autorizzato

en: Conflict
it: Conflitto

en: About
it: Informazioni

en: Path prefix
it: Prefisso del percorso

en: Locations
it: Posizioni

en: Elements
it: Elementi
