Sitemap Status (1.0.0-alpha3) - en to nl translation catalogue (16 entries)

en: Daily
nl: Dagelijks

en: Weekly
nl: Wekelijks

en: Unknown
nl: Onbekend

en: Continue
nl: Doorgaan

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Custom
nl: Aangepast

en: Location
nl: Locatie

en: OK
nl: Ok

en: Accepted
nl: Geaccepteerd

en: Unauthorized
nl: Ongeautoriseerd

en: Forbidden
nl: Verboden

en: Internal Server Error
nl: Inerne serverfout

en: About
nl: Over

en: Path prefix
nl: Padvoorvoegsel

en: Locations
nl: Locaties

en: Elements
nl: Elementen
