Sitemap Status (1.0.0-alpha3) - en to oc translation catalogue (14 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Daily
oc: Quotidian

en: Weekly
oc: Setmanièr

en: Unknown
oc: Desconegut

en: Continue
oc: Contunhar

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Custom
oc: Personalizat

en: Location
oc: Emplaçament

en: OK
oc: D'acòrdi

en: Details
oc: Detalhs

en: Conflict
oc: Conflicte

en: About
oc: A prepaus

en: Path prefix
oc: Prefix de camin

en: Trigger
oc: Desenclavador
