Sitemap Status (1.0.0-alpha3) - en to pt translation catalogue (19 entries)

en: Status
pt: Estado

en: Daily
pt: Diariamente

en: Weekly
pt: Semanalmente

en: Unknown
pt: Desconhecido

en: Continue
pt: Continuar

en: Created
pt: Criado

en: Custom
pt: Personalizado

en: Location
pt: Localização

en: Details
pt: Detalhes

en: Accepted
pt: Aceite

en: Unauthorized
pt: Não autorizado

en: Forbidden
pt: Proibido

en: Not Found
pt: Não encontrado

en: Conflict
pt: Conflito

en: Internal Server Error
pt: Erro Interno do Servidor

en: About
pt: Sobre

en: Path prefix
pt: Prefixo do caminho

en: Trigger
pt: Gatilho

en: Elements
pt: Elementos
