Sitemap Status (1.0.0-alpha3) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Unknown
sq: Nuk njihet

en: Continue
sq: Vazhdo

en: Created
sq: Krijuar

en: Custom
sq: E personalizuar

en: Location
sq: Vendodhja

en: Details
sq: Hollësi

en: About
sq: Informacione

en: Path prefix
sq: Prefiksi i shtegut
