Sitemap Status (1.0.0-alpha4) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Daily
ast: Diariu

en: Weekly
ast: Semanal

en: Unknown
ast: Desconocíu

en: Continue
ast: Siguir

en: Created
ast: Fechu

en: Custom
ast: Personalizáu

en: Location
ast: Llugar

en: Details
ast: Detalles
