Sitemap Status (1.0.0-alpha4) - en to bo translation catalogue (11 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Daily
bo: ཉིན་རེ

en: Weekly
bo: གཟའ་འཁོར་རེ

en: Unknown
bo: རྒྱུས་མེད་པ

en: Continue
bo: མུ་མཐུད

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Location
bo: གནས་ཡུལ

en: Details
bo: ཞིབ་ཕྲ

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Path prefix
bo: སྦྲེལ་ལམ་སྔོན་བཏགས
