Sitemap Status (1.0.0-alpha4) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Daily
ne: दिनदिनै

en: Weekly
ne: साप्ताहिक

en: Unknown
ne: अज्ञात

en: Continue
ne: जारी राख्नुहोस्

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Custom
ne: मनचाहिदो

en: Location
ne: स्थान

en: OK
ne: ठिक छ

en: Details
ne: विस्तृत
