Sitemap Status (1.0.0-alpha4) - en to pl translation catalogue (19 entries)

en: Daily
pl: Codziennie

en: Weekly
pl: Co tydzień

en: Unknown
pl: Nieznany

en: Continue
pl: Kontynuuj

en: Created
pl: Utworzono

en: Custom
pl: Własne

en: Location
pl: Położenie

en: Details
pl: Szczegóły

en: Cache
pl: Pamięć podręczna

en: Process
pl: Proces

en: Accepted
pl: Zaakceptowane

en: Unauthorized
pl: Nieuprawniony

en: Forbidden
pl: Niedozwolone

en: Conflict
pl: Konflikt

en: About
pl: O stronie

en: Path prefix
pl: Prefiks ścieżki

en: Locations
pl: Lokalizacje

en: Elements
pl: Elementy

en: Check status
pl: Sprawdź status
