Sitemap Status (1.0.0-alpha4) - en to vi translation catalogue (18 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Daily
vi: Hàng ngày

en: Weekly
vi: Hàng tuần

en: Unknown
vi: Không rõ

en: Continue
vi: Tiếp tục

en: Created
vi: Tạo bởi

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Location
vi: Vị trí

en: Details
vi: Chi tiết

en: Process
vi: Tiến trình

en: Accepted
vi: Đã chấp nhận

en: Not Found
vi: Không tìm thấy

en: Not Acceptable
vi: Không thể chấp nhận

en: Conflict
vi: Xung đột

en: HTTP Version not supported
vi: Phiên bản HTTP không được hỗ trợ

en: About
vi: Giới thiệu

en: Path prefix
vi: Phần đầu đường dẫn

en: Locations
vi: Địa điểm
