Sitemap Status (1.0.0-alpha5) - en to et translation catalogue (17 entries)

en: Status
et: Olek

en: Daily
et: Kord päevas

en: Weekly
et: Kord nädalas

en: Unknown
et: Tundmatu

en: Continue
et: Jätka

en: Created
et: Loodud

en: Custom
et: Kohandatud

en: Location
et: Asukoht

en: OK
et: Olgu

en: Details
et: Üksikasjad

en: Cache
et: Vahemälu

en: Process
et: Protsess

en: Unauthorized
et: Keelatud

en: Forbidden
et: Keelatud

en: About
et: Programmist

en: Path prefix
et: Kataloogitee eesliide

en: Elements
et: Elemendid
