Sitemap Status (1.0.0-alpha5) - en to fr translation catalogue (21 entries)

en: Status
fr: État

en: Daily
fr: Quotidien

en: Weekly
fr: Hebdomadaire

en: Unknown
fr: Inconnu

en: Continue
fr: Continuer

en: Created
fr: Créé

en: Custom
fr: Personnalisé

en: Location
fr: Emplacement

en: Details
fr: Détails

en: Process
fr: Traiter

en: Accepted
fr: Approuvé

en: Bad Request
fr: Mauvaise Requête

en: Unauthorized
fr: Non autorisé

en: Forbidden
fr: Non autorisé

en: Not Found
fr: Non trouvé

en: Method Not Allowed
fr: Méthode Non Permise

en: Conflict
fr: Conflit

en: Internal Server Error
fr: Erreur interne au serveur

en: About
fr: À propos

en: Path prefix
fr: Prefixe de chemin

en: Locations
fr: Emplacements
