Sitemap Status (1.0.0-alpha5) - en to hi translation catalogue (16 entries)

en: Status
hi: अवस्था

en: Daily
hi: रोजाना

en: Weekly
hi: साप्ताहिक

en: Unknown
hi: पता नहीं

en: Continue
hi: जारी रखें

en: Created
hi: निर्मित

en: Custom
hi: मनपसंद

en: Location
hi: स्थान

en: OK
hi: ठीक है

en: Details
hi: विस्तृत सूचना

en: Cache
hi: कैश

en: Process
hi: प्रक्रिया

en: Unauthorized
hi: अनाधिकृत

en: Internal Server Error
hi: आंतरिक सर्वर त्रुटि

en: About
hi: के बारे में

en: Path prefix
hi: पथ उपसर्ग
