Sitemap Status (1.0.0-alpha5) - en to ta translation catalogue (15 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Daily
ta: தினமும்

en: Weekly
ta: வாரந்தோறும்

en: Unknown
ta: தெரியாதது

en: Continue
ta: தொடர்க

en: Created
ta: உருவாக்கப்பட்டது

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: Location
ta: இடம்

en: OK
ta: சரி

en: Details
ta: விவரங்கள்

en: Cache
ta: பதுக்ககம்

en: Process
ta: செய்முறை

en: Unauthorized
ta: அங்கீகரிக்கப்படாத

en: About
ta: பற்றி

en: Path prefix
ta: வழி முன்னொட்டு
