Site Meta (8.x-1.0) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Description
az: İzahat

en: Name
az: Ad

en: Path
az: Yol

en: Keywords
az: Açar söz

en: Created
az: Yaradıldı

en: Authored by
az: Müəllifi

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Alias
az: Ləqəb

en: About
az: Haqqında
