Site Meta (8.x-1.0) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Description
ur: وضاحت

en: Name
ur: نام

en: Path
ur: پاتھ

en: Keywords
ur: کلیدی الفاظ

en: Authored by
ur: تصنیف از
