Site Meta (8.x-1.1) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Description
bn: বিবরণ

en: Name
bn: নাম

en: Keywords
bn: কী-ওয়ার্ড

en: Authored by
bn: লিখেছেন

en: About
bn: সম্পর্কে
