Site Meta (8.x-1.1) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Description
et: Kirjeldus

en: Name
et: Nimi

en: Path
et: Tee

en: Keywords
et: Võtmesõnad

en: Created
et: Loodud

en: Authored by
et: Autor

en: Existing system path
et: Olemasolev süsteemne viide

en: Changed
et: Muudetud

en: About
et: Programmist
