Site Meta (8.x-1.1) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Description
he: תיאור

en: Name
he: שם

en: Path
he: מיקום

en: Keywords
he: מילות מפתח

en: Created
he: נוצר

en: Authored by
he: נכתב על ידי

en: Existing system path
he: כתובת URL במערכת

en: Changed
he: השתנה

en: Alias
he: מיקום

en: About
he: אודות
