Site Meta (8.x-1.1) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Description
it: Descrizione

en: Name
it: Nome

en: Path
it: Percorso

en: Keywords
it: Parole chiave

en: Created
it: Creato

en: Authored by
it: Creato da

en: Existing system path
it: Percorso di sistema esistente

en: Changed
it: Modificato

en: About
it: Informazioni
