Site Meta (8.x-1.1) - en to sv translation catalogue (12 entries)

en: Description
sv: Beskrivning

en: Name
sv: Namn

en: Path
sv: Sökväg

en: Keywords
sv: Nyckelord

en: Created
sv: Skapad

en: Authored by
sv: Författad av

en: Existing system path
sv: Befintlig systemsökväg

en: Changed
sv: Ändrad

en: About
sv: Om

en: SEO
sv: Sökmotoroptimering

en: The time that the entity was created.
sv: Tiden då objektet skapades.

en: The time that the entity was last edited.
sv: Tiden då objektet senast redigerades.
