Site Meta (8.x-1.2) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Description
af: Beskrywing

en: Name
af: Naam

en: Path
af: Pad

en: Keywords
af: Sleutelwoorde

en: Created
af: Geskep

en: Authored by
af: Geskep deur

en: Existing system path
af: Bestaande stelselpad
