Site Meta (8.x-1.2) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Description
ca: Descripció

en: Name
ca: Nom

en: Path
ca: Camí

en: Keywords
ca: Paraules clau

en: Created
ca: Creat

en: Authored by
ca: Elaborat per

en: Existing system path
ca: Camins de sistema existent

en: Changed
ca: Canviat

en: Alias
ca: Àlies

en: About
ca: Detalls
