Site Meta (8.x-1.2) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Name
cy: Enw

en: Path
cy: Llwybr

en: Keywords
cy: Geiriau allweddol

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: Authored by
cy: Wedi ei awduro gan

en: Existing system path
cy: Llwybr system presennol

en: Alias
cy: Arallenw
