Site Meta (8.x-1.2) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Description
gu: વર્ણન

en: Name
gu: નામ

en: Path
gu: પાથ

en: Authored by
gu: દ્વારા લખાયેલુ

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: Alias
gu: ઉપનામ

en: About
gu: વિશે
