Site Meta (8.x-1.2) - en to hi translation catalogue (11 entries)

en: Description
hi: उल्लेख

en: Name
hi: नाम

en: Path
hi: मार्ग

en: Keywords
hi: संकेतशब्द

en: Created
hi: निर्मित

en: Authored by
hi: लिखा गया

en: Existing system path
hi: मौजूदा सिस्टम पथ

en: Changed
hi: बदल गया

en: Alias
hi: उपनाम

en: About
hi: के बारे में

en: SEO
hi: खोज इंजन अनुकूलन
