Site Meta (8.x-1.2) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Description
hr: Opis

en: Name
hr: Naziv

en: Path
hr: Putanja

en: Keywords
hr: Ključne riječi

en: Created
hr: Stvoreno

en: Authored by
hr: Autor

en: Existing system path
hr: Postojeća putanja sustava

en: Alias
hr: Nadimak

en: About
hr: Opis
