Site Meta (8.x-1.2) - en to ru translation catalogue (14 entries)

en: Description
ru: Описание

en: Name
ru: Название

en: Path
ru: Путь

en: Keywords
ru: Ключевые слова

en: Created
ru: Создано

en: Authored by
ru: Автор

en: Existing system path
ru: Существующий системный путь

en: Changed
ru: Изменение

en: Alias
ru: Синоним

en: About
ru: Информация

en: SEO
ru: Поисковая оптимизация

en: The time that the entity was created.
ru: Время создания объекта.

en: The time that the entity was last edited.
ru: Время редактирования объекта.

en: Either the path '@link_path' is invalid or you do not have access to it.
ru: Либо путь '@link_path' недействителен, либо у вас нет к нему доступа.
