Site Meta (8.x-1.2) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Description
ug: بايانى

en: Name
ug: ئىسىم

en: Path
ug: نۆۋەتتىكى ئورۇن

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Authored by
ug: ئاپتور

en: About
ug: ھەققىدە
