Site Meta (8.x-1.3) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Description
ast: Descripción

en: Name
ast: Nome

en: Path
ast: Camín

en: Keywords
ast: Pallabres clave

en: Created
ast: Fechu

en: Authored by
ast: Fechu por

en: Existing system path
ast: Camín del sistema esistente
