Site Meta (8.x-1.3) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Description
da: Beskrivelse

en: Name
da: Navn

en: Path
da: Sti

en: Keywords
da: Nøgleord

en: Created
da: Oprettet

en: Authored by
da: Skrevet af

en: Existing system path
da: Eksisterende systemsti

en: Changed
da: Ændret

en: About
da: Om
