Site Meta (8.x-1.3) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Description
ku: دەربارە

en: Name
ku: ناو

en: Path
ku: ڕێڕه‌و

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Authored by
ku: بڵاوکراوەتەوە لەلایەن

en: Alias
ku: نازناو

en: About
ku: دەربارە
