Site Meta (8.x-1.3) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Name
sq: Emri

en: Path
sq: Pozicioni

en: Keywords
sq: Fjalë kyçe

en: Created
sq: Krijuar

en: Authored by
sq: Krijuar nga

en: Existing system path
sq: Adresa ekzistuese e sistemit

en: About
sq: Informacione
