Site Meta (8.x-1.4) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Description
cs: Popis

en: Name
cs: Jméno

en: Path
cs: Cesta

en: Keywords
cs: Klíčová slova

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Authored by
cs: Autor

en: Existing system path
cs: Existující systémová cesta

en: Changed
cs: Změněno

en: About
cs: Popis
