Site Meta (8.x-1.4) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Description
eu: Azalpena

en: Name
eu: Izena

en: Path
eu: Bide-izena

en: Keywords
eu: Hitz-gakoak

en: Created
eu: Sortua

en: Authored by
eu: Honek egina:

en: Existing system path
eu: Dagoen sistemaren bide-izena

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Alias
eu: Ezizena

en: About
eu: (r)i buruz
