Site Meta (8.x-1.4) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Description
lv: Apraksts

en: Name
lv: Nosaukums

en: Path
lv: Ceļš

en: Keywords
lv: Atslēgvārdi

en: Created
lv: Izveidots

en: Authored by
lv: Autors

en: Existing system path
lv: Esošs sistēmas ceļs

en: Changed
lv: Labots

en: Alias
lv: Aizstājvārds

en: About
lv: Par
