Site Meta (8.x-1.5) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Description
bs: Opis

en: Name
bs: Ime

en: Path
bs: Putanja

en: Keywords
bs: Ključne riječi

en: Created
bs: Kreiran

en: Authored by
bs: Napisao

en: Existing system path
bs: Postojeća sistemska putanja

en: Alias
bs: Pseudonim
