Site Meta (8.x-1.5) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Description
el: Περιγραφή

en: Name
el: Όνομα

en: Path
el: Διαδρομή

en: Keywords
el: Λέξεις κλειδιά

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Authored by
el: Συντάχθηκε από

en: Existing system path
el: Υπάρχουσα διαδρομή συστήματος

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: Alias
el: Ψευδώνυμο

en: About
el: Περί
